Tüm Ürünlerde Kargo Bedava.!

Yorumlar:

⭐⭐⭐⭐⭐ S***** H***** 14.03.2021

Sevdiklerinize doğdukları günden daha güzel bir hediye veremezsiniz. Onlar için sadece hediye değil, Zamanı da geriye alın. Doğum günü, Evlilik Yıl Dönümü, İlk Tanışma ve diğer tüm özel günleriniz için Takvim Yaprağı hediye edin.

Ürünümüz, vereceğiniz kişi için özel hediye paketi yapılarak gönderilmektedir ve sizin önceden ekstra bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur.

 

21cm x 17cm ölçülerindeki ahşap bambu antik sütunlu çerçeve içerisinde, istediğiniz bir günün gerçek takvim yaprağı ve solmayan gül yaprakları ile doğal ağaç mumluklar eklenerek, özel hediye mesajınız konulur ve yine size özel hediye paketi yapılarak gönderilir.

Bu özel ürün, bulunduğu ortama ayrı bir hava katacaktır. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, çocuklarınızın doğum tarihi veya sizin için özel olan başka tarihlerin takvim yaprakları ile bu şık ürüne istediğiniz anlamı yükleyerek siz, sevdikleriniz veya aileniz için çok değerli ve ömürlük bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz günün takvim yaprağı tarihini ve özel hediye mesajınızı, ödeme sayfasının en altında bulunan "NOT" kısmına yazınız.

Sipariş öncesi veya sonrasında, WhatsApp Butonu ile bize soru sorabilirsiniz.

Hem Erkekler, Hem de Kadınlar için ömür boyu saklanacak, unutulmaz, kalıcı ve şaşırtıcı bir hediye. Sevdiklerinize solup giden bir çiçek veya kullanamayacakları bir nesne değil, duygu yüklü ve hep sizi hatırlatacak özel bir hediye vermeye ne dersiniz? Takvim yaprakları bildiğiniz önlü arkalı gerçek takvim yaprağı olup, görüntüsü istediğiniz yıla göre değişiklik gösterebilir. İstediğiniz her tarihin takvim yaprağı stoklarımızda mevcuttur.

Bunlarda İlginizi Çekebilir :

Sevdiklerinize solup giden bir çiçek veya kullanmayacakları bir nesne değil, onlar için ömür boyu saklayacakları, duygu yüklü ve hep sizi hatırlatacak, kalıcı bir hediye vermeye ne dersiniz?

Hediye Takvimi  ailesi, sevdiklerinize aldığınız hediyenin, o özel günün anlamını en yoğun şekilde hissettirmesini amaçlar.

 

Biz, mazide kalan, o tatlı heyecanı ve mutluluğu, sevdiklerinizle birlikte yeniden yaşamanız için, satın aldığınız hediyenizi sevgiyle ve mutlulukla hazırlayarak sizlerin beğenilerine sunuyoruz.

"%100 Müşteri Memnuniyeti" prensibiyle sizlerin mutlu olması için her gün var gücümüzle çalışıyoruz. 

 

"Sizin Mutluluğunuz, bizim mutluluğumuzdur..."

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • blog
  • Hediye Takvimi Bip
Hediye Takvimi Müşteri Memnuniyeti.webp
blogger.PNG

© 2019 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.   www.hediyetakvimi.com  hediyetakvimi@outlook.com

WhatsApp Yardım