top of page
ev ofisi

Nedir?

Evde, İşte veya benzer ortamlarda kolay bir ürün üretimi yaparak hemen e-ticaret yapmaya başlayın. İster ek gelir oluşturun, ister kendi işinizi kurun, isterseniz mevcut işinize yeni bir gelir kapısı ekleyerek, yeni nesil e-ticaret yapmayı keşfedin...

Bölüm Ofisi

Kimler Yapabilir?

Bu işi yapmak için belirli bir insan grubu olmayıp, E-Ticaret yapmak ve gelir elde etmek isteyen herkes yapabilir. Ek iş isteyenler, mevcut işine fazladan kazanç sağlamak isteyenler, evden çalışmak isteyenler, öğrenciler, ev hanımları vs.

Neler Gerekir?

Bu iş için size küçük bir alan ve oda, Bilgisayar, renkli yazıcı ve çok az bir sermayenizin olması yeterlidir. Gerekli tüm eğitimler ve yapmanız gereken diğer uygulamalar alacağınız eğitimler ile size öğretilmektedir. Bu iş modeli için başlangıçta vergi levhanızın olması ve fatura kesmeniz gerekmez.

Bilgisayar Kullanımı Yazıcı Adam
Yüz Türk Lirası

Ne kadar Kazanırım?

Kazancınız sattığınız ürün adedine ve kar oranlarınıza göre değişiklik gösterecektir. Ürünlerinizin normal kar oranları %100 ile %750 arasında değişmektedir.

Örnek Mağazalar - Referanslar

Resme tıklayarak Örnek Mağazalarımızı İnceleyebilir, Hem Kendi İnternet Sitenizde,
Hem de Türkiye'nin En Büyük Pazaryerlerinde Böyle Mağazalara Sizde Sahip Olabilirsiniz.

Hediye Takvimi Referanslar
Para Saymak

Ne Kadar Sermaye Lazım?

Başlangıç için 5.000 ile 10.000 TL. arası bir sermaye ile hemen bu işe başlayabilirsiniz. Sermayeniz ne kadar çok olursa, gelirinizi de o kadar çok arttırabilirsiniz. 

Nasıl Başlayabilirim?

Bu işi yapmaya karar verdikten sonra, A'dan Z'ye tüm yapmanız gereken konularda size online video eğitim vereceğiz. Malzeme tedarik etmekten ürünün hazırlamasına, paketlemeden, Kargolama işlemine kadar tüm süreçleri öğrenmiş olacaksınız. Üstelik bunların hepsini oturduğunuz yerden ve dışarı çıkmanız gerekmeden yapıyor olacaksınız. Tıkla Şimdi Başla!

Online Ders İzlemek
bottom of page