Tüm Ürünlerde Kargo Bedava.!

Yorumlar:

⭐⭐⭐⭐⭐ S***** A***** 22.12.2020

Paketleme çok iyi içine kahve ve iki tane mum koymuşlar gül yaprakları vardı çok özenli

⭐⭐⭐⭐⭐ T***** Ş***** 29.08.2020

Çok güzel aynen göründüğü gibi...

⭐⭐⭐⭐⭐ M***** H***** 20.06.2020

Mağazanın ilgisi çok güzel. Kargoda ben talihsizlik yaşamış olsam da kargonun hatasını kendi hataları gibi telafi etmeye çalıştı. İlgi alakası çok güzel.

⭐⭐⭐⭐⭐ F***** K***** 24.05.2020

Ürün resimde olduğu gibi gayet kaliteli bir pakete sarılmış ve yanında ekstra hediye de veriyorlar onlar sayesinde daha da hoş bir görüntü alıyor.

⭐⭐⭐⭐⭐ D***** K***** 18.05.2020

O kadar güzel paketlenmiş ki, özenli ve güzeldi. Ve bir o kadar da hızlıydı. Teşekkür ederim.

Sevdiklerinize doğdukları günden daha güzel bir hediye veremezsiniz. Onlar için sadece hediye değil, Zamanı da geriye alın. Doğum günü, Evlilik Yıl Dönümü, İlk Tanışma ve diğer tüm özel günleriniz için Takvim Yaprağı hediye edin.

* Ürünümüz, vereceğiniz kişi için özel hediye paketi yapılarak gönderilmektedir ve sizin önceden ekstra bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur.

* Üzerine istediğiniz bir yazı veya isim yazılacak Kelebekli özel zarfında, yine istediğiniz bir günün gerçek takvim yaprağı ve doğal ağaç mumluklar ile solmayan gül yaprakları eklenerek, yanına özel hediye mesajınız konulur ve yine size özel hediye paketi yapılarak gönderilir.

* İstediğiniz takvim yaprağının tarihini, yazılacak isim veya yazıyı ve özel mesajınızı, ödeme sayfasının en altında bulunan "NOT" kısmına yazınız.

* Sipariş öncesi veya sonrasında, WhatsApp Butonu ile bize soru sorabilirsiniz.

* Hem Erkekler, Hem de Kadınlar için ömür boyu saklanacak, unutulmaz, kalıcı ve şaşırtıcı bir hediye. Sevdiklerinize solup giden bir çiçek veya kullanamayacakları bir nesne değil, duygu yüklü ve hep sizi hatırlatacak özel bir hediye vermeye ne dersiniz? Takvim yaprakları bilinen gerçek önlü arkalı takvim yaprağı olup, görüntüsü istediğiniz yıla göre değişiklik gösterebilir. İstediğiniz her tarihin takvim yaprağı stoklarımızda mevcuttur.

Bunlarda İlginizi Çekebilir :

Sevdiklerinize solup giden bir çiçek veya kullanmayacakları bir nesne değil, onlar için ömür boyu saklayacakları, duygu yüklü ve hep sizi hatırlatacak, kalıcı bir hediye vermeye ne dersiniz?

Hediye Takvimi  ailesi, sevdiklerinize aldığınız hediyenin, o özel günün anlamını en yoğun şekilde hissettirmesini amaçlar.

 

Biz, mazide kalan, o tatlı heyecanı ve mutluluğu, sevdiklerinizle birlikte yeniden yaşamanız için, satın aldığınız hediyenizi sevgiyle ve mutlulukla hazırlayarak sizlerin beğenilerine sunuyoruz.

"%100 Müşteri Memnuniyeti" prensibiyle sizlerin mutlu olması için her gün var gücümüzle çalışıyoruz. 

 

"Sizin Mutluluğunuz, bizim mutluluğumuzdur..."

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • blog
  • Hediye Takvimi Bip
Hediye Takvimi Müşteri Memnuniyeti.webp
blogger.PNG

© 2019 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.   www.hediyetakvimi.com  hediyetakvimi@outlook.com

WhatsApp Yardım