Tüm Ürünlerde Kargo Bedava.!

Yorumlar:

⭐⭐⭐⭐⭐ R*****Ö***** 31.12.2020

Nazar değmesin:) Sorunsuz şekilde güvenilir site istediğim her ürün doğru ve düzgün geldi emeklerinin hakkını en iyi şekilde veriyorlar sorun etmeden ürününüz hızlı şekilde 2 günde elinize geliyor.

⭐⭐⭐⭐⭐ E***** A***** 22.10.2020

Kesinlikle tavsiye ederim. Kalıcı güzel bir hediye

⭐⭐⭐⭐⭐ F***** B***** 19.09.2020

Çok teşekkür ederim zamanından önce bile ulaştı ellerinize sağlık çok iyisiniz.

⭐⭐⭐⭐⭐ C***** K***** 22.08.2020

Harika, ilgi, alaka, hız, paketleme. Tekrar teşekkür ederim...

⭐⭐⭐⭐⭐ K**** G***** 21.08.2020

Ahşap hediye Çok beğendim, tam da anlatıldığı gibi...

⭐⭐⭐⭐⭐ T***** Y***** 18.08.2020

Ürün çok kısa sürede elime ulaştı paketleme ve özen çok güzel ayrıca gönderilen küçük hediye sürpriz oldu çok memnun kaldım teşekkürler.

Sevdiklerinize doğdukları günden daha güzel bir hediye veremezsiniz. Onlar için sadece hediye değil, Zamanı da geriye alın. Doğum günü, Evlilik Yıl Dönümü, İlk Tanışma ve diğer tüm özel günleriniz için Takvim Yaprağı hediye edin.

* Ürünümüz, vereceğiniz kişi için özel hediye paketi yapılarak gönderilmektedir ve sizin önceden ekstra bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur.

* Ürün ölçüsü: 50cm x 22cm. Birbirine halat ile bağlı üçlü ahşap bambu çerçeve içerisinde istediğiniz 3 ayrı günün gerçek takvim yaprağı ve solmayan gül yaprakları ile kalpli mumlar eklenerek, özel mesajınız konulur ve size özel hediye kutusu yapılarak gönderilir. Resimlerde de göründüğü gibi ister duvara asarak, ister raf veya masa üzerinde değişik şekillerde durabilmektedir.

* Bu özel ürün evinize ayrı bir hava katacaktır. Doğum günü, Evlilik yıl dönümü, Çocuklarınızın doğum tarihleri veya sizin için özel olan istediğiniz başka tarihlerin takvim yaprakları ile bu şık ürüne istediğiniz anlamları yükleyerek siz, sevdikleriniz ve aileniz için çok değerli ve ömürlük bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

* İstediğiniz 3 ayrı günün takvim yaprağının tarihlerini ve özel mesajınızı, ödeme sayfasının en altında bulunan "NOT" kısmına yazınız.

* Sipariş öncesi veya sonrasında, WhatsApp Butonu ile bize soru sorabilirsiniz.

* Hem Erkekler, Hem de Kadınlar için ömür boyu saklanacak, unutulmaz, kalıcı ve şaşırtıcı bir hediye. Sevdiklerinize solup giden bir çiçek veya kullanamayacakları bir nesne değil, duygu yüklü ve hep sizi hatırlatacak özel bir hediye vermeye ne dersiniz? Takvim yaprakları bilinen gerçek önlü arkalı takvim yaprağı olup, görüntüsü istediğiniz yıla göre değişiklik gösterebilir. İstediğiniz her tarihin takvim yaprağı stoklarımızda mevcuttur.

Bunlarda İlginizi Çekebilir :

Yazılar Çok Yakında Burada
Birazcık daha sabır.

Sevdiklerinize solup giden bir çiçek veya kullanmayacakları bir nesne değil, onlar için ömür boyu saklayacakları, duygu yüklü ve hep sizi hatırlatacak, kalıcı bir hediye vermeye ne dersiniz?

Hediye Takvimi  ailesi, sevdiklerinize aldığınız hediyenin, o özel günün anlamını en yoğun şekilde hissettirmesini amaçlar.

 

Biz, mazide kalan, o tatlı heyecanı ve mutluluğu, sevdiklerinizle birlikte yeniden yaşamanız için, satın aldığınız hediyenizi sevgiyle ve mutlulukla hazırlayarak sizlerin beğenilerine sunuyoruz.

"%100 Müşteri Memnuniyeti" prensibiyle sizlerin mutlu olması için her gün var gücümüzle çalışıyoruz. 

 

"Sizin Mutluluğunuz, bizim mutluluğumuzdur..."

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • blog
  • Hediye Takvimi Bip
Hediye Takvimi Müşteri Memnuniyeti.webp
blogger.PNG

© 2019 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.   www.hediyetakvimi.com  hediyetakvimi@outlook.com

WhatsApp Yardım